Tektaş Pırlanta Nedir?

Tektaş Pırlanta

Tektaşlar anlam bakımından bir çok şey anlatır biz bayanlara evlilik tekliflerinde tektaş yüzükler tercih edilir. Tektaş 1 taştan oluşur. Üzerinde bulunan taş en değerli taşlardan pırlantadır. Pırlanta sonsuza kadar olacak diye düşünülen bir taştır. Tektaş pırlantanın anlamı verilen kişiye sen benim için çok değerlisin seninle son nefesime kadar yaşamak istiyorum taşların en değerli olanı sana layık gördüm demektir.

Tektaş sunulan bir kişinin kendini değerli hissetmemesi mümkün değildir. Her kadının başını döndürecek olan bu pırlanta türü maddi ve manevi bakımından değeri yüksektir. Tektaş yüzük seçerken dikkat edilmesi gereken olayları size maddeler halinde yazacağım.

Tektaş Pırlanta Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

pırlanta

Tektaş seçmeden önce ne kadar bir fiyat vereceğinizin kararını vermelisiniz. Bu sayede seçenekler azalacak bütçenize göre olanları göreceksiniz. Sevdiğiniz insana her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünmeniz sizin en büyük hakkınız.Fakat yüzükle her şey hallolmadığı için geride  oluşacak faktörleri de düşünmeniz gerekir.Bu faktörler nişan masrafı, kına masrafı ve düğün masrafları gibi olacak olaylardır.

Her alanda paranın lazım olacağını yaptığımız her alışverişin bütçemize göre olmasına dikkat edelim.

Tektaş Yüzük

tektaş

Tektaş yüzük beyaz altındandır.Kuyumcuların montör adını verdiği yüzükler kullanılmalıdır. Beyaz altın olmasının sebebi pırlanta taşını en iyi şekilde görebilmektir. İsteğe göre de altın renkleri tercih edilir. En çok tercih edilen model  4 tırnak ile taşı tutan modeldir.

Tektaş Model Fiyatları

Tektaş fiyatları taşın büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Alacağımız yerin kaliteli tanınmış bir yer oluşuna göre de tektaş fiyatları farklılık gösterir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*