Tamtur Pırlanta Yüzük Modelleri

tamtur pirlanta secimi
tamtur pirlanta secimi

Annelerimizin bombeli alyanslarının yerini artık tamtur pırlanta yüzük modelleri alyansların arasında yerlerini almayı başarmıştır.

Diğer geleneksel alyanslar ile aynı anlamı taşıyan tamtur pırlanta yüzük modelleri genellikle parmağa kolay takılması açısından küçük karat taşlarla oluşturulmaktadır.

Yüzük ölçünüze göre tamtur pırlanta üzerinde bulunan taş sayısı değişmektedir. Bir tamtur yüzük de taşların yerleşim biçimi, yüzük ölçüsü ve yüzük modeline göre 25 ile 30 arasında pırlanta bulunmaktadır.

Pırlanta alyans modelleri arasında en popüler olan tamtur pırlanta yüzük modelleri değişik büyüklükte taş seçenekleri ile sunulmaktadır.

Yüzük ölçünüzü değiştirmek istediğinizde dahi diğer alyans modellerinden daha kolay olacaktır. Pırlantanın daha sonra düşmesini istemiyorsanız yüzük ölçüsüyle çok oynamamanız gerekir.

Bu nedenle tamtur pırlanta yüzük siparişi vermeden önce yüzük ölçünüzün tam olarak alındığından emin olmanız daha doğru bir karar olacaktır.

Tamtur Pırlanta Yüzük Seçimi

tamtur pirlanta yüzük secimi
tamtur pirlanta yüzük secimi

 

Tamtur pırlanta yüzük seçerken gün boyu parmağınızda olacağını düşünerek rahat edeceğiniz bir model tercih etmeniz gerekmektedir.

Tamtur pırlanta yüzük almayı düşünüyorsanız 5,7,9 taşlı pırlanta modellerini tercih edebilirsiniz. Yüzük ölçünüzün tam olarak alınmasına özen gösterdiğiniz taktirde sorun olmayacaktır.

Tamtur pırlanta yüzük modelleri üzerinde fazla oynama yapılmaması gereken bir model olduğundan çok iyi düşünüp doğru karar vermek gerekir.

Tamtur pırlanta yüzüğünüzü tektaş yüzüğünüz ile aynı parmakta kullanmayı düşünüyorsanız bu gerçekten güzel bir tercih olacaktır.

Çoğunlukla pırlanta alyans modelleri arasında en popüler olan yüzük modeli 5 ve 7 taşlı pırlanta yüzükler yer almaktadır. Bunun yanı sıra beyaz altın üzerine yerleştirilen taşlar ve sarı, yeşil altın ile tasarlanmış modeller de görmek mümkün olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*