Kadınların Vazgeçilmez Mücevheri

Kadınların Vazgeçilmez Mücevheri

Kadınlar özel olduklarını hissetmek için erkeklerden bazı beklentileri olur. Bu beklentiler bazen küçük bir hediye bazense maddi ve manevi açıdan eşsiz bir hediye olabilir.  İnsanlar sevdiklerini, mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapmak isterler.

Bazen kadınların zoruyla da olsa bu istekler yerine getirilir. Sadece kadınların değil erkeklerinde mutlu olmaya hakları vardır. Erkekler kadınlar gibi gösterişli hediyeler istemezler. Göze hitap eden sofralar erkeklerin beklentilerini karşılar. Kadınlar her konuda erkeklerden daha fazla beklenti içerisine girerler. Mesela akşama seni yemeğe götüreceğim, demeniz yeterlidir.

O gün boyunca ne giyineceğini çok lüks bir restoranda gideceğini, kapıda onu garsonların karşılayacağını onun için özenle hazırlanmış bir masanın onu beklediğini ve daha sizin aklınıza dahi gelemeyecek olayların hayalini kurarlar. Belki de sizin yemek olarak adlandırdığınız olay sadece ücra bir lokantada oturup bir şeyler yemektir.

İşte kadınlar böyledir. Hayatları boyunca da böyle olmaya mecburdurlar onlar değişemezler. Her şeyi fazlasıyla düşünüp kendilerini olabilecek durumlara hazırlarlar. Özel bir gününüz bütçenize uygun bir şey alacağınızı söylersiniz. Kadınlar acaba hangi çeşit pırlanta alacağınızı düşünür.

Şimdi size pırlantanın özelliklerini anlatacağım.

Kadınların Hayali Pırlanta

pirlanta-kolye

Pırlanta asıl mücevherler arasında yer alır. Kadınların gözdesi olan pırlanta fiyat bakımından da dudakları uçuklatmaya devam etmekte. Herkesin küçük de olsa takı sandığında bulunmasını istedikleri mücevher çeşitlerindendir.

Pırlantanın Özellikleri

  • Renk
  • Berraklık
  • Karat
  • Kesim

Yukarıda haddelendirdiklerim pırlantanın özellikleri arasında yer almaktadır.

Pırlanta Kesim Özellikleri

hediye-pirlanta

Şimdide size pırlantanın kesimi hakkında bilgi vereceğim.

  • Yuvarlak, oval
  • Oktagon,markiz
  • Zümrüt, damla
  • Kalp,prenses,radiant

Yukarıda haddelendirdiklerimde pırlantanın kesim özellikleriydi. Pırlantanın göz kamaştıran taşları her kadının başını döndürmeye devam ediyor. Sizde sevdiklerinize maddi manevi değeri olan bir miras bırakmak isterseniz sizin de tercihleriniz arasında yer alabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*